Offer 382786
HEIDELBERG DIANA EASYPACKER from 2022
Folder Gluer
Offer Details
| Offer Number: | 382786 |
|---|---|
| Brand: | HEIDELBERG |
| Model: | Diana Easypacker |
| Manufacturer | HEIDELBERG |
| Condition: | Very good |
| Year: | 2022 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | No |
| Still in production: | No |
| Test possible: | No |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Standard equipment |
Technical details
| Materials | 200–700 g/m² |
|---|---|
| Max. size of boxes | 50–320 mm |
| Min. size of boxes | 100–400 mm |
| HS Code | 84439959 HS Codes Classification of Other |